Post Pic

Delibas.Net

 
Delibas.net; teknolojinin sunduğu tüm olanaklar ile her sektör ve ölçekten şirketlere, yenilikçi yaklaşımlar ve yeni teknolojilerle yazılım çözümleri sunmak için hizmete başlamıştır.
İstanbul’da faaliyetlerini sürdürmekte olan Delibas.net, ürettiği çözümler ve müşteri memnuniyetinin yanı sıra çevresel ve toplumsal konulardaki duyarlılığıyla da Türkiye’nin öncü firması olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir.
2002 yılından itibaren yüzlerce kurumsal firmaya hizmet veren Delibas.Net, her geçen yıl uzman ekibini büyüterek profesyonel çalışmalarına devam etmektedir.
Müşterilerine en iyiyi sunmak, memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirilen “empatik hizmet” anlayışı sonucu, kurulduğu günden bu güne, Delibas.Net ile çalışmayı seçmiş hiçbir müşterisini kaybetmemiştir. Müşterileri ile arasındaki bu bağlılığın temelinde iş disiplini ve güvene dayalı iş birlikleri yatmaktadır.
Değişen teknolojik şartlar, sektörel gelişmeye ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; Delibas.Net'de her geçen gün hizmetlerine dönemin şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemektedir.
Üretilen inovatif ve kalıcı çözümlerle, işletmelerin kurumsal değişimlerini en başarılı şekilde yönetmelerine yardımcı oluyor. Bunu yaparken, optimum maliyet ve süre konusunda son derece titizlik gösteriyoruz.
Delibas.Net kendi alanında; hem eğitim hem de deneyim anlamında üst seviyede olan kadrosuna sürekli olarak eklemeler yapmaktadır. Ayrıca mevcut çalışanlar düzenli bir eğitim programı sayesinde hem mesleki hem de kendi kişisel kariyerlerini olumlu etkileyecek eğitimler almaktadır.